Mans grozs

Hlorofils - dabas spēks!

Hlorofils
Par hlorofilu sauc zaļo pigmentu, ko satur augi, tas veidojas fotosintēzes procesā uztverot saules gaismu. Hlorofils struktūras ziņā ir ļoti līdzīgs mūsu asinīm, vienīgā atšķirība, ka hlorofila struktūras centrā atrodas magnijs, bet cilvēka asinīs – dzelzs. Magnijs un dzelzs – abi ir svarīgi cilvēka veselībai un tos var uzņemt ar lapu zaļumiem, piemēram, spinātiem un pētersīļiem.
Hlorofils palīdz neitralizēt organismā skābes, līdz ar to samazinās risks, ka asinis varētu salipt vai to plūsma palēlinātos un neefektīvi veiktu savu funkciju. Tieši tas notiek, kad organismā vide ir pārāk skāba – skābe atņem sarkanajiem asinsķermenīšiem lādiņu un un tie sāk salipt cits ar citu kopā.
Lietojot hlorofilu uzturā tiek nodrošināta stipru, veselīgu sarkano asins šūnu rašanās. Tāpat tas pasargās no iekaisumu rašanās, tas ir ļoti stiprs antioksidants un spēj pasargāt no daudzām saslimšanām, kā arī tas būs lielisks palīgs jaunības saglabāšanā.
No rīta lietojot hlorofila dzērienus, tiek stimulēta zarnu darbība, tāpēc tas ir lielisks veids kā pasargāt sevi no aizcietējumiem un toksisku vielu uzkrāšanās.
Ikdienā hlorofilu var uzņemt lietojot zaļos dzērienus, kurus var nopirkt bioloģisko produktu veikalos un aptiekās. Izvēlies šķidro hlorofilu, kura sastāvā nav konservantu, tiem var būt pievienots C vitamīns, piparmētru eļļa vai kāda no augu eļļām.


You May Also Like

Atstāt komentāru

Komentāri būs publicēti pēc pārbaudes