Mans grozs

Mārdradzis - dabas spēks!

Mārdradzis izmantots veselības veicināšanā jau vairāk nekā 2000 gadus un tā labvēlīgā ietekme uz veselību ir neapstrīdama, tas ir īsts brīnumlīdzeklis cīņa pret dažādā kaitēm un kopējā veselības stāvokļa uzturēšanā.
Mūsdienu zinātne ir atzinusi, ka mārdradzis spēj cīnīties ar dažādām iekšējo orgānu saslimšanām, visbiežāk to izmanto tieši cīņā ar aknu saslimšanām, kuras mums ir īpaši jāsargā, jo kā zināms, tās organismā veic vairāk kā 500 dažādu funkciju. Mārdradzis aktīvi izvada toksīnus un spēj šūnas pasargāt no tiem, tāpat tas labi pasargā no dažādiem vīrusiem un medikamentu nelabvēlīgajiem blakusefektiem. Mūsdienās, kad ķīmija ir pārņēmusi visu, mārdrazis būs neaizvietojams cīņā ar to!
Aknu aizsardzība ir tikai viena no lietām, ko spēj šis brīnišķīgais augs, tas lietojams arī lai:
-uzlabotu ādas veselību
-stimulētu laktāciju
-organisma attīrīšanai un aktīvai toksīnu izvadei
-pie saindēšanās
-pie hroniskām žultspūšļa saslimšanām
-pie problēmām ar lieko svaru, jo tas aktīvi šķeļ taukus
-žults sekrēcijas veidošanai
-C hepatīta gadījumā un pie aknu cirozes
-sirds slimības
-nogurums, nespēks un depresija
Mārdradzis satur lielu daudzumu flavoligānu, jeb silimarīnu, kas darbojas arī kā dabisks antioksidants un spēj iedarboties arī kā pretiekaisuma līdzeklis.
Kāda veidā lietot šo dabas brīnumlīdzekli? Aptiekās un veselīga dzīvesveida veikalos ir pieejamas dažādas formas –eļļa, kapsulas, pulveris (maltas mārdzradža sēklas), kā arī ir nopērkama šī auga sula, kuru jālieto nelielos daudzumos. Nevajag baidīties, ja sākumā organisms reaģē ar izsitumiem, tā ir dabiska reakcija, kad organisms sāk detoksikācijas procesu.
Esi vesels un enerģisks lietojot dabas veltes, jo viss, kas nepieciešams mums un mūsu organisma veselībai ir jau radīts un atrodams dabā!

You May Also Like

Atstāt komentāru

Komentāri būs publicēti pēc pārbaudes