Mans grozs

Organic, Eco, Bio (Natural), Vegan – orientējies brīvi mūsdienu tendencēs!

Ar katru dienu videi un veselībai draudzīgs dzīvesveids paliek arvien populārāks, ražotāji seko līdz mūsdienu tendencēm un ir spējīgi mums piedāvāt dažādas kategorijas produktus – atliek vien izvēlēties, kas tevi uztrauc vairāk – tas, ko tu ikdiena lieto un uzklāj uz sava ķermeņa un sejas, jeb tas, ka tavos spēkos ir arī pasargāt vidi.
Arvien populārāka kļūst dabīgā kosmētika, jo tā iedarbojas ļoti efektīvi, turklāt spēj darboties ilgākā laika posmā, atšķirībā no sintētiskās kosmētikas, rezultāts būs jāgaida ilgāk, taču tas būs noturīgāks. Augu šūnu sastāvs ir līdzīgs mūsu šūnu sastāvam, tāpēc mūsu organisms tās atpazīst kā savējo un aktīvi tās iesaista organismā notiekošajos procesos, savukārt, ražojot sintētiskos līdzekļus, pārsvarā tiek izmantotas minerāleļļas, kas ir lētas un viegli saražojamas, taču var neatgriezeniski sabojāt ādu, radot kairinājumu, neļaujot tai elpot, aizsprostojot poras un tādejādi liekot tai ātrāk novecot.
Parasti dabīgas izcelsmes vielas tiek norādītas latīņu valodā, taču var sastapt arī dabīgas izejvielas, kas izklausās pēc mākslīgām, tāpēc vienmēr pārliecinies par kādas interesējošas vielas patieso nozīmi. Ko tad nozīmē, tiek bieži sastopamie vārdi – ORGANIC, ECO, BIO, VEGAN?

– Organic – visas sastāvdaļas ir izgājušas rūpīgu pārbaudi un sertifikāciju. Augi tiek ražoti sertificētās fermās bez pesticīdiem un citām toksiskām vielām. Pēc likuma bundžiņā jābūt ne mazāk kā 95% augu izcelsmes komponentu.
– Bio(Natural) – produktā ir dabīgas sastāvdaļas, bet nav izslēgts, ka pievienotas arī sintētiskas. Jāpievērš uzmanība iepakojumam!
– ECO – pie ražošanas un transportēšanas netika nodarīts kaitējums dabai. Un tikai!
– Vegan – ražošanā netika izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti. Šis nosaukums negarantē, ka tajā nebūs sintētisku sastāvdaļu.

You May Also Like

Atstāt komentāru

Komentāri būs publicēti pēc pārbaudes